IMG_4569IMG_4569
IMG_4586IMG_4586
IMG_4606IMG_4606
IMG_4618IMG_4618
IMG_4662IMG_4662
IMG_4673IMG_4673

Schedule

Date
Opponent
Location
Time
Result
Oct 9
DAVE NEELY JAMBOREE
MANSFIELD, TX
TBA
Oct 16
SWABC SUPER SCRIMMAGE
MANSFIELD, TX
TBA
Oct 26
UTPB (CLOSED SCRIMMAGE)
ODESSA, TX
4:00 pm
Nov 2
WEATHERFORD COLLEGE
BIG SPRING, TX
5:45PM
Nov 6
SUL ROSS (CLOSED) SCRIMMAGE
ALPINE, TX
2:00PM
Nov 9
RANGER COLLEGE
RANGER, TX
TBA
Nov 11
FRIENDS UNIVERSITY
WICHITA, KS
4:45PM
Nov 12
BARTON CLASSIC
GREAT BEND, KS
5:30PM
Nov 13
BARTON CLASSIC
GREAT BEND, KS
1:00PM
Nov 16
WEATHERFORD
WEATHERFORD, TX
TBA
Nov 19
NMJC CLASSIC (SWJV)
HOBBS, NM
6:00PM
Nov 20
NMJC CLASSIC (McCook)
HOBBS, NM
1:00PM
Nov 22
COASTAL BEND
BIG SPRING, TX
TBA
Nov 23
RANGER COLLEGE
BIG SPRING, TX
5:00PM
Dec 1
MIDLAND COLLEGE
MIDLAND, TX
5:45PM
Dec 4
WESTERN TEXAS COLLEGE
BIG SPRING, TX
2:00PM
Dec 11
CISCO COLLEGE
BIG SPRING, TX
2:00PM
Dec 31
ARIZONA COMPASS PREP
BIG SPRING, TX
2:00PM
Jan 3
OTERO COLLEGE
BIG SPRING, TX
TBA
Jan 6
SOUTH PLAINS COLLEGE
LEVELLAND, TX
5:45PM
Jan 13
FRANK PHILLIPS COLLEGE
BIG SPRING, TX
5:45PM
Jan 17
NEW MEXICO JC
BIG SPRING, TX
5:45PM
Jan 20
CLARENDON COLLEGE
CLARENDON, TX
5:45PM
Jan 24
ODESSA COLLEGE
ODESSA, TX
5:45PM
Jan 27
MIDLAND COLLEGE
BIG SPRING, TX
5:45PM
Jan 31
WESTERN TEXAS COLLEGE
SNYDER, TX
5:45PM
Feb 3
SOUTH PLAINS COLLEGE
BIG SPRING, TX
5:45PM
Feb 7
CISCO COLLEGE
CISCO, TX
5:30PM
Feb 14
FRANK PHILLIPS COLLEGE
BORGER, TX
5:45PM
Feb 17
NEW MEXICO JC
HOBBS, NM
6:45PM
Feb 21
CLARENDON
BIG SPRING, TX
5:45PM
Feb 24
ODESSA COLLEGE
BIG SPRING, TX
5:45PM
Feb 28 – March 5
REGIONALS
LUBBOCK, TX
TBA
March 14 – 19
NJCAA Nationals
LUBBOCK, TX
TBA

Roster

Num.
Name
Year
Position
Hometown
0
JAIDEN SHELLS
FR
MANSFIELD SUMMITT
1
CHARNAY ROBINSON
SO
CYPRESS RIDGE HS
3
KIARA GREEN
SO
PALO DURO HS
4
AARIYAH COTTO
FR
COLONY HS, DALLAS (TX)
5
KAEONA MARQUEZ
FR
STANTON HS (TX)
12
GABBY RODRIGUEZ
FR
DALHART HS (TX)
13
DAYSHA TIJERINA
FR
EDINBURG HS (TX)
14
RAEGAN TRAVIS
SO
ALLEN HS (TX)
15
RAMINTA GAILUINAITE
FR
LIFE PREP, WICHITA KS.
21
KYLA DANIEL
FR
SWEETWATER HS (TX)
22
BREELEY OAKLEY
SO
TROPHY CLUB HS (TX)
23
JASMINE ELDER
SO
INDEPENDENCE CC (TR)
24
DANIELA PERDOMO
SO
MANVEL HS (TX)
32
ANGEL JONES
SO
CEDAR HILL HS (TX)
33
GOSIA BYCKOWSKA
FR
INDEPENDENT HS (KS)
44
JAKAYLA JONES
FR
NAVASOTA HS (TX)

Can’t make the game?
Live play-by-play,
in-game alerts & recaps
make sure you never miss a moment.